niedziela, 19 lutego 2012

Wyróżnienie.

Dziś wreszcie bardzo ale to bardzo zaległy już post o wyróżnieniu , które dostałam od sympatycznej blogerki Diany z bloga http://divianaart.blogspot.com
Ślicznie dziękuję, jeszcze raz za wyróżnienie. Miło jest zostać wyróżnionym ale gorzej ostatnio u mnie z czasem na pisanie na blogu , oj co ja mówię pisanie , właściwie to rzadko coś tu piszę , wolę pokazać prace i niech same mówią za siebie.
Żeby sprostać zasadom tej zabawy zebrałam się jednak w sobie i postaram się napisać kilka słów o sobie.
Bloga prowadzi BB a wyróżnione prace, wszystkie szydełkowe rzeczy są autorstwa mojej mamy Stefanii, tak właściwie to jej wyróżnienie nie moje. Mama (sama nie ma w domu internetu),  jak tylko u mnie bywa to z ogromną przyjemnością ogląda ze mną inne blogi i podziwia piękne rzeczy, które robicie. Moja mama jest osobą bardzo skromną i sama uważa , że jej szydełkowe prace to nic takiego
( z czym ja się nie zgadzam) . Dlatego osobiście zawsze cieszę się , gdy mogę jej pokazać Wasze przemiłe komentarze.
BB natomiast bardzo słabo radzi sobie z szydełkiem aczkolwiek coś tam próbuje i obiecuję kiedyś pokazać coś swojego.  Troszkę może artystyczną duszą jestem i czasem coś tam udaje mi się zrobić ale nie jestem z tego do końca zadowolona.  Z ciekawostek o sobie, powiem  , że ostatnio zainteresowało mnie robienie kartek , różnych zaproszeń, może ta nowa pasja bardziej się rozwinie kto wie. W przerwach od prac szydełkowych chętnie pokażę Wam prace mojego męża są to portrety i karykatury.
To jest chyba najdłuższy post w strefie twórczej, mam nadzieję, że nie zanudziłam Was. Chciałam jeszcze tylko napisać, że bardzo się cieszę, że założyłam tego bloga bo dzięki niemu mogę oglądać na waszych blogach te wszystkie wspaniałe rzeczy, które robicie i choć w sumie rzadko zostawiam komentarze to zachwycam się Waszymi pracami zawsze i podziwiam tak liczne talenty. Pozdrawiam wszystkich zaglądających i obserwatorów. Nie przekażę dalej wyróżnienia bo nie wyobrażam sobie wybrać tylko kilka blogów, wszystkie osoby do których zaglądam i obserwuję wyróżniam.
 BB

1 komentarz:

  1. Po pierwsze miło mi się czytało te wyżej napisane słowa:)Przede wszystkim pozdrawiam serdecznie Panią Stefanię,która tworzy jakże piękne prace,którymi jestem wręcz oczarowana.bardzo podobają mi się szydełkowe prace,a że takiego talentu nie posiadam,to cieszę się z możliwości ich podziwiania.samo ich oglądanie sprawia,że uśmiech sam pojawia się na twarzy.
    Bardzo lubię do was zaglądać,więc pokazujcie swoje mniejsze i te większe dzieła,których tworzenie przynosi zapewne wam wielką radość.Ja także tą radość z ich podziwiania czerpię.
    Pozdrawiam serdecznie całą kreatywna rodzinkę.Iwona

    OdpowiedzUsuń