niedziela, 15 stycznia 2012

Wyniki zabawy Candy.

Bardzo dziękuję wszystkim osobom za wzięcie udziału w zabawie, bardzo mi było miło gościć Was na moim blogu i bardzo mnie cieszy ,że aż tyle osób wyraziło chęć przygarnięcia aniołka. Nie spodziewałam się nawet , że także mi udzielą się takie emocje i ciekawość , kto zostanie wylosowany. W roli sierotki wystąpił mój syn a wnuk autorki aniołka Robert. Troszkę zmęczony po wyjeździe na narty i jeszcze po jeździe na łyżwach, spisał się jednak dzielnie i niniejszym ogłaszam , że pierwsze candy w strefie twórczej wygrała ..... Diana. Gratuluję. Proszę Dianę o skontaktowanie się ze , mną i podanie adresu do wysyłki. Jeszcze raz gratuluję , a osoby, którym tym razem się nie poszczęściło pozdrawiam i zapraszam do odwiedzin , jestem pewna, że to nie ostatnie candy.
10 komentarzy:

 1. Dziękuję za zabawę, gratuluję i pozdrawiam, Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wylosowanej.Będę tu jeszcze zaglądać!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę w to uwierzyć chyba wczoraj miałam szczęśliwy dzień :) wygrałam 2 candy a mój Anioł z komody już nie będzie samotny będzie miał wspaniałego i ślicznego przyjaciela :) Z ogromu tego szczęścia jutro ogłoszę candy u mnie więc zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A teraz mam problem jak się z Tobą skontaktować, bo poprzez opcję wyślij wiadomość mój komputer z niewiadomych mi przyczyn odmawia posłuszeństwa :( więc proszę o kontakt na maila divianap@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak ładnie tu u Ciebie. Pięknie tworzysz, bardzo dziękuję za udział w mojej rozdawajce. Pozdrawiam serdecznie :)
  Monika/Kamino70

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za zabawę i gratuluję zwyciężczyni :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje wylosowanej osóbce i dziękuję za zabawę:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. gratuluje i zapraszam na moje candy http://niebieskomi.blogspot.com/2012/01/candy-w-niebiesko-mi.html

  OdpowiedzUsuń
 9. Dianie gratuluję, a Tobie dziękuję za zabawę. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń